A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek

A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek asztalitenisz sportágban (15 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Asztalitenisz Sport Klub SzegedSzeged130000
2Budapest Sport EgyesületBudapest210000
3Ceglédi Vasutas Sport EgyesületCegléd160000
4Fastron Asztalitenisz ClubTolna100000
5Jászkun Volán Sport ClubSzolnok160000
6Kecskeméti Spartacus SportkörKecskemét130000
7Komlói Bányász Sport KlubKomló160000
8Kontyfa SportiskolaBudapest160000
9Központi Sport és Ifjúsági SE (KSI SE)Budapest210000
10Mátészalkai Munkás Testgyakorlók KöreMátészalka100000
11Nyírbátori Asztalitenisz SENyírbátor130000
12Pécsi Tudományegyetem - Pécsi Egyetemi Atlétikai Club (PTE-PEAC)Pécs130000
13Statisztika Petőfi SCBudapest210000
14TANODA Sport EgyesületMiskolc130000
15TURRIS Sportegyesület Sopron Asztalitenisz SzakosztálySopron100000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek atlétika sportágban (34 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvár1449000
2Atlétikai Club BonyhádBonyhád343000
3Atlétikai Club SzekszárdSzekszárd1136000
4Békési Diákok Atlétikai ClubjaBékés322000
5Buda-Cash Békéscsabai Atlétikai ClubBékéscsaba1905000
6Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubBudapest343000
7Budapesti Honvéd SportegyesületBudapest1542000
8Debreceni Sportcentrum Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű TársaságDebrecen1138000
9Delfin Sportiskola és SportegyesületSzombathely570000
10Dunakeszi Vasutas SEDunakeszi719000
11Egri Sportiskola SportegyesületEger611000
12Favorit Atlétikai Klub Kaposvár73500
13Ferencvárosi Torna ClubBudapest785000
14GANZAIR Kiskunhalasi Atlétikai ClubKiskunhalas375000
15Gödöllői Egyetemi Atlétikai ClubGödöllő2120000
16Győri Dózsa SportegyesületGyőr449000
17Ikarus Budapest Sport EgyesületBudapest404000
18Kaposvári SIKaposvár73500
19Kecskeméti Atlétikai és Rugby ClubKecskemét955000
20Keszthely Városi Diáksport EgyesületKeszthely419000
21Központi Sport és Ifjúsági EgyesületBudapest2634000
22Miskolci Sportiskola Sport ClubMiskolc1415000
23Mohácsi Torna EgyletMohács334000
24Nyíregyházi Vasutas Sport ClubNyíregyháza375000
25Nyírsuli Kft.Nyíregyháza1000000
26Pécsi Vasutas SportkörPécs871000
27Szegedi Vasutas SportegyesületSzeged177000
28Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok1505000
29Szombathelyi Dobó SportegyesületSzombathely498000
30Tatabányai SportclubTatabánya1558000
31Újpesti Torna EgyletBudapest867000
32Váci Reménység EgyesületVác574000
33Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai ClubVeszprém1926000
34Zalaszám-Zalaegerszegi Atlétikai ClubZalaegerszeg522000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek birkózás sportágban (74 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Abonyi Birkózó ClubAbony379000
2ÁMK Diáksport Egyesület Bököny, Birkózó SzakosztályBököny100000
3Bajai Birkózó ClubBaja100000
4Bócsai Birkózó és Labdarúgó SE, Birkózó SzakosztályBócsa200000
5Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Birkózó SzövetségMiskolc300000
6Budapesti Vasutas Sport Club, Birkózó SzakosztályBudapest1065000
7Büki Birkózó ClubBük155000
8Ceglédi Vasutas Sport Egyesület, Birkózó SzakosztályCegléd465000
9Centrum Sport Egyesület, Birkózó SzakosztályVeszprém400000
10Csepeli Amatőr Birkózó IskolaBudapest552000
11Csepeli Birkózó ClubBudapest655000
12Delta SE, Birkózó SzakosztályMosonmagyaróvár100000
13Dél-Zselic Sport Egyesület, Birkózó SzakosztálySzigetvár510000
14Dévaványa Sportegyesület, Birkózó SzakosztályDévaványa120000
15Diósgyőri Birkózó ClubMiskolc1132000
16Dorogi Egyetértés Sportegyesület, Birkózó SzakosztályDorog190000
17Dunaferr Sportegyesület, Birkózó SzakosztályDunaújváros137000
18Dunaharaszti MTK, Birkózó SzakosztályDunaharaszti, Szigethalom100000
19Egri Vasas Sportegyesület, Birkózó SzakosztályEger1003000
20Enyingi Városi Sportegyesület, Birkózó SzakosztályEnying100000
21Eperjes-Gádoros Diák Sportkör, Birkózó SzakosztályGádoros100000
22Érdi Spartacus Sport Club, Birkózó SzakosztályÉrd1245000
23Erzsébeti Spartacus Munkás Testedzőkör, Birkózó SzakosztályBudapest646000
24Esztergomi Birkózó SportegyesületEsztergom481000
25Ferencvárosi Torna Club, Birkózó SzakosztályBudapest685000
26Földes Nagyközségi Sportegyesület, Birkózó SzakosztályFöldes250000
27Gyöngyösi Sportiskola Diák és Szabadidő SE, Birkózó SzakosztályGyöngyös100000
28Győri Dózsa SE, Birkózó SzakosztályGyőr100000
29Hajdúnánási Hódos Imre Utánpótlás és Diák Sportegyesület, Birkózó SzakosztályHajdúnánás100000
30Haladás Vasutas Sportegyesület, Birkózó SzakosztálySzombathely220000
31Honvéd Szondi György SE, Birkózó SzakosztálySzékesfehérvár100000
32HŐSZIG-Szigetvári Birkózó Sport EgyesületSzigetvár730000
33J-ÁSZ Atlétikai, Szabadidő és Fogyatékossport Egyesület, Birkózó SzakosztályJászberény200000
34Kabai Meteorit Sport Egyesület, Birkózó SzakosztályKaba290000
35Kalocsai Sport Egyesület, Birkózó SzakosztályKalocsa331000
36Kaposvári Városi Sportiskola Utánpótlás SE, Birkózó SzakosztályKaposvár982000
37Karcagi Sportegyesület, Birkózó SzakosztályKarcag205000
38Kazincbarcikai Városi Sportegyesület, Birkózó SzakosztályKazincbarcika156000
39Kiskőrösi Petőfi Birkózó KlubKiskőrös138000
40Kiskunfélegyházi Vasas Testedzők Köre, Birkózó SzakosztályKiskunfélegyháza480000
41Kisteleki Sport Egylet, Birkózó SzakosztályKistelek100000
42Klauzál Gábor Általános Iskola DSE, Birkózó SzakosztálySzentes100000
43Kőbánya Sport Club, Birkózó SzakosztályBudapest170000
44Kőszegi Birkózó ClubKőszeg100000
45Községi SE Sárrétudvari, Birkózó SzakosztálySárrétudvari100000
46Marcali Városi Szabadidő Sportegyesület, Birkózó SzakosztályMarcali200000
47MÁV-Milon Birkózó KlubBudapest100000
48Mezőhegyesi SE, Birkózó SzakosztályMezőhegyes100000
49Mogyoródi Községi Sportkör, Birkózó SzakosztályMogyoród460000
50Monori Sportegyesület, Birkózó SzakosztályMonor120000
51Nádasdy Diáksport Egyesület, Birkózó SzakosztálySárvár100000
52Nagykanizsai Birkózó SportegyesületNagykanizsa305000
53Nyársapáti Szabadidő SE, Birkózó SzakosztályNyársapáti100000
54Orosházi Spartacus Birkózó Klub Orosháza776000
55Pásztói Birkózó és Szabadidő SE, Birkózó SzakosztályPásztó100000
56Pestszentimrei Birkózó SportegyesületBudapest281000
57Petőfi Sportegyesület, Birkózó SzakosztályNagyrábé100000
58Püspökladányi Birkózó KlubPüspökladány135000
59Soltvadkerti Testedző Egyesület, Birkózó SzakosztálySoltvadkert100000
60Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Birkózó SzövetségNyíregyháza200000
61Szegedi Vasutas Sport Egyesület, Birkózó SzakosztálySzeged200000
62Szerencs Városi Sportegyesület, Birkózó SzakosztálySzerencs 100000
63Sziget Sport Club, Birkózó SzakosztálySzigetszentmiklós765000
64Tatabányai Sport Club, Birkózó SzakosztályTatabánya900000
65Tiszacsege Városi Sportkör Egyesület, Birkózó SzakosztályTiszacsege100000
66Törökszentmiklósi Birkózó és Diáksport Klub, Birkózó SzakosztályTörökszentmiklós521000
67Túrkevei Városi Sportegyesület, Birkózó SzakosztályTúrkeve410000
68Újpesti Torna Egylet, Birkózó SzakosztályBudapest232000
69Univer Kecskeméti Testedző Egyesület Kft, Birkózó SzakosztályKecskemét1001000
70Vác Városi Sportegyesület, Birkózó SzakosztályVác341000
71Váci Forma Sportegyesület, Birkózó SzakosztályVác193000
72Vasas Sport Club, Birkózó SzakosztályBudapest1270000
73Vasi Volán SE, Birkózó SzakosztálySzombathely327000
74Zalaegerszegi Birkózó Sport EgyesületZalaegerszeg291000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek evezés sportágban (18 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Bajai Spartacus Vízügy Sport ClubBaja400000
2Budapest Evezős EgyesületBudapest918000
3Csepel Evezős KlubBudapest300000
4Csongrádi VEKCsongrád612000
5Danubius Nemzeti Hajós EgyletBudapest710000
6Ferencvárosi Evezős ClubBudapest490000
7Fővárosi Vízművek sport KörBudapest150000
8Győri Vízügy-Spartacus Evezős KlubGyőr734000
9Kalocsai Sport EgyesületKalocsa734000
10Kunszentmárton Diáksport EgyesületBudapest550000
11Külker EKBudapest200000
12Mohácsi Torna EgyletMohács 300000
13Mosonmagyaróvári Vizisport EgyesületMosonmagyaróvár140000
14Műegyetemi Evezős ClubBudapest356000
15Regatta Club SoroksárBudapest220000
16Szegedi Vizisport EgyesületSzeged370000
17Vác Városi Evezős ClubVác450000
18Velencei-tavi Vizisport Iskola Non-profit KftAgárd720000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek judo sportágban (37 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Albertirsai Sportegyesület Judo SzakosztályAlbertirsa169000
2Atomerőmű Sportegyesület, Judo SzakosztályPaks1246000
3Bajai Judo ClubBaja699000
4Benta SE Érd, Judo SzakosztályÉrd256000
5Budapesti Honvéd Sportegyesület, Judo SzakosztályBudapest967000
6Ceglédi Vasutas Sportegyesület, Judo SzakosztályCegléd349000
7Debreceni Sportcentrum Kiemelkedő Közhasznú Nonprofit Kft, Judo SzakosztályDebrecen512000
8Domaszéki Judo Ifjúsági SportegyesületDomaszék415000
9Dr. Csik Ferenc Diák Sportegyesület, Judo SzakosztályBudapest203000
10Egerági Üstökös Sportegyesület, Judo SzakosztályEgerág311000
11Gemenc Judo Klub SportegyesületSzekszárd433000
12Hírös Judo SportegyesületKecskemét262000
13Ippon Judo Tatabánya SportegyesületTarján790000
14Judo Szabadidő és Küzdősport XVII Közhasznú EgyesületBudapest669000
15Kaposvári Nehézatlétikai Sportegyesület, Judo SzakosztályKaposvár604000
16Kecskeméti Judo ClubSzarkás364000
17Koroncói Tutti Judo és Birkozó KlubKoroncó480000
18Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület, Judo SzakosztályBudapest1146000
19Lábatlan Egyetértés Közhasznú Társaság, Judo SzakosztályLábatlan228000
20Mátészalkai Munkás Testgyakorlók Köre, Judo SzakosztályMátészalka256000
21Miskolci Vasutas Sport Club, Judo SzakosztályMiskolc2176000
22Mohácsi Torna Egylet, Judo SzakosztályMohács325000
23Nagykanizsai Torna Egylet 1866, Judo SzakosztályNagykanizsa128000
24Nicsi Judo Club EgyesületGyőr610000
25Óbudai Judo ClubBudapest211000
26Oroszlányi Judo ClubOroszlány315000
27Rákosvidéke Hajtós Diák Sportegyesület, Judo SzakosztályBudapest374000
28Siklós Sportegyesület, Judo SzakosztálySiklós244000
29Solti Atlétikai Club, Judo SzakosztálySolt132000
30Szatymazi Sportegyesület, Judo SzakosztálySzatymaz278000
31Széchenyi Egyetem Sportegyesület, Judo SzakosztályGyőr301000
32Szegedi Judo SportegyesületSzeged577000
33Szentesi Pollák Diák Sportegyesület, Judo SzakosztálySzentes341000
34Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok927000
35Testnevelési Főiskola Sport Egyesülete, Judo SzakosztályBudapest217000
36Újpesti Torna Egylet, Judo SzakosztályBudapest1331000
37Vincze Judo Club ZircZirc193000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek kajak-kenu sportágban (32 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Alois-Dallmayr Tolnatext Kajak-Kenu Sport ClubTolna1000000
2Angyalföldi Vízisport Egyesület (AVSE) Kajak-kenu SzakosztályBudapest2400000
3Atomerőmű Sportegyesület (ASE) Kajak-kenu SzakosztályPaks800000
4BKV Előre Sport Club (BKV) Kajak-kenu SzakosztályBudapest800000
5Csepeli Kajak-Kenu EgyesületBudapest1600000
6Csongrádi Kajak-kenu ClubCsongrád1000000
7Diósgyőri Kajak-Kenu Club (DKSC)Miskolc1500000
8Dunaferr Sportegyesület Kajak-kenu SzakosztályDunaújváros1600000
9Dunafüredi Vízisport Club Kajak-kenu SzakosztálySzázhalombatta1500000
10Dunakeszi Diák és Szabadidő Kajak ClubDunakeszi1500000
11Építők Margitszigeti Diák Kajak ClubBudapest1700000
12Gödi Sportegyesület Kajak-kenu SzakosztályGöd2500000
13Győri Vízisport Egyesület (GYVSE) Kajak-kenu SzakosztályGyőr2800000
14Körös Kajak Sportegyesület Gyomaendrőd1400000
15Központi Sport-és Ifjúsági Egyesület (KSI SE) Kajak-kenu SzakosztályBudapest2800000
16Lágymányosi Spari Vízisport, Diáksport és Szabadidősport EgyesületBudapest2000000
17Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) Kajak-kenu SzakosztályBudapest1900000
18Mezőgép Kajak-Kenu KlubSzolnok1500000
19MULTI Sportegyesület (MULTI) Kajak-kenu SzakosztályBudapest1900000
20Nagymarosi Vizi Sport Egyesület Kajak-kenu SzakosztályNagymaros1000000
21Szarvasi Vízisport és Kajak-Kenu ClubSzarvas2000000
22Szegedi Vízisport Egyesület (DÉMÁSZ-Szeged) Kajak-kenu SzakosztálySzeged2800000
23Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok1000000
24Szolnoki Sportiskola Egyesület (SZVSI SE) Kajak-kenu SzakosztálySzolnok1500000
25Tatai Hódy Sportegyesület Tata1300000
26Tisza Balneum Tiszafüredi Kajak-Kenu EgyesületTiszafüred1000000
27Újpesti Sport és Természetjáró Egyesület, Kajak-Kenu SzakosztályBudapest500000
28Újpesti Torna Egylet (UTE) Kajak-kenu SzakosztályBudapest2500000
29Váci-Hajó Sportegyesület Kajak-kenu SzakosztályVác2400000
30Velencei-tavi Vízi Sportiskola Nonprofit Kft.Agárd1000000
31Verőcei Kajak-Kenu EgyesületVerőce700000
32Zoltek Nyergesújfalu Kajak-kenu szakosztályNyergesújfalu600000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek kézilabda sportágban (80 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1"Dunaújváros Sportjáért" Közalapítvány (Dunaújvárosi Városi Sportiskola szervezeti egység, Kézilabda Szakosztály)Dunaújváros840000
2Alba Régia Kézilabda SportegyesületSzékesfehérvár160000
3Angyalföldi Sportiskola SE és Diák Sport Egyesület, Kézilabda SzakosztályBudapest800000
4Babay József Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályNagyatád1240000
5Balmazújváros Női Kézilabda KlubBalmazújváros 200000
6Békéscsaba 1912 Előre KFT. Békéscsaba660000
7Békéscsaba Diák Kézilabda SEBékéscsaba300000
8Békési Férfi Kézilabda KFT.Békés180000
9Beszterce Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztálySalgótarján680000
10Budapesti Elektromos Sport Egyesület, Kézilabda SzakosztályBudapest520000
11Csepeli Kézilabda SE, Kézilabda SzakosztályBudapest100000
12Debreceni Sportcentrum Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft., Kézilabda SzakosztályDebrecen1240000
13Dózsa Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályTatabánya160000
14Dunakeszi Kinizsi Utánpótlás Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályDunakeszi220000
15Eötvös Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályCelldömölk100000
16Eötvös Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályCsurgó480000
17Eötvös József Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályDorog280000
18Fekete István Általános Iskolai SELajosmizse120000
19Ferencvárosi Kézilabda Sport Kft., Kézilabda SzakosztályBudapest1060000
20Festetics Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályBöhönye280000
21Gárdonyi Géza Diák Sport Egyesület, Kézilabda SzakosztályNyúl660000
22Gödi SE, Kézilabda SzakosztályGöd400000
23Gödöllői Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályGödöllő480000
24Gyöngyösi Sportiskola DSZSE, Kézilabda SzakosztályGyöngyös480000
25Győri ETO Kézilabda ClubGyőr1520000
26Győrújbarát Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályGyőrújbarát120000
27Hajdúnánási Aprófogúak Sport Klub, Kézilabda SzakosztályHajdúnánás120000
28Hírös Sport Nonprofit Kft, Kézilabda SzakosztályKecskemét300000
29Hort SE, Kézilabda SzakosztályBudapest260000
30Ikervári Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályIkervár240000
31Jászberény Bercsényi Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályJászberény300000
32Kanizsai Dorottya Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztálySiklós480000
33Kerék Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályBudapest140000
34Kézilabda Szeged Sport EgyesületSzeged280000
35Kilián Diáksport Egyesület, Kézilabda SzakosztályPápa180000
36KÖFÉM Sport Club, Kézilabda SzakosztálySzékesfehérvár320000
37Kőkúti Általános Iskola Kőkúti Sasok Diáksport Egyesülete, Kézilabda SzakosztályTata640000
38Kölcsey Diáksport Egyesület, Kézilabda SzakosztályFehérgyarmat360000
39Körmendi Dózsa MTE, Kézilabda SzakosztályKörmend100000
40Lajosmizsei Kézilabda Utánpótlás ClubLajosmizse120000
41Lóczi Diáksport Egyesület, Kézilabda SzakosztályÓzd520000
42MALÉV Sport Club, Kézilabda SzakosztályBudapest280000
43Mezőnagymihály Községi Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályMezőnagymihály100000
44Mikszáth Kálmán Diáksport Egyesület, Kézilabda SzakosztályMarcali220000
45Miskolc Városi Sportiskola Sport Club, Kézilabda SzakosztályMiskolc520000
46MKB Veszprém Kézilabda ClubVeszprém1380000
47Mohács Utánpótlás Kézilabda SportegyesületMohács500000
48Mohácsi TE, Kézilabda SzakosztályMohács280000
49Nádasdy Diáksport EgyesületSárvár100000
50Nyírsuli KFT, Kézilabda SzakosztályNyíregyháza340000
51Óbudai Kézilabda Sportiskola SportegyesületBudapest700000
52Orosháza Kézilabda Sport ClubOrosháza380000
53Orosházi Férfi Kézilabda SportegyesületOrosháza660000
54Pécs Városi Sportiskolai Egyesület, Kézilabda SzakosztályPécs280000
55Pécs-Kelet Sportegyesület, Kézilabda Szakosztály Pécs120000
56Pénzügyőr SportegyesületBudapest220000
57Petőfi Diáksport Egyesület, Kézilabda SzakosztályTúrkeve320000
58Pilisvörösvári TERRANOVA Kézilabda Sport KörPilisvörösvár100000
59Rajczy Imre Sportiskola, Kézilabda SzakosztálySzombathely540000
60Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola SE, Kézilabda SzakosztálySárospatak260000
61Siófok Kézilabda Club KFT.Siófok220000
62Soltvadkerti Kézisuli Utánpótlás SESoltvadkert100000
63Solymári Sport Club, Kézilabda SzakosztálySolymár160000
64Soroksári TE, Kézilabda SzakosztályBudapest100000
65Student Comfort Kézilabda Utánpótlás KözpontSzombathely1120000
66Szeged-Kiskundorozsma Kézilabda SportegyesületSzeged380000
67Szigetszentmiklósi Kézilabda Sport KlubSzigetszentmiklós160000
68Tamási Kézilabda Club, Ifjúsági SzakosztályTamási280000
69Tipp-Topp Diáksport Egyesület, Kézilabda SzakosztályHajdúböszörmény160000
70Tisza Volán Sport Club, Kézilabda SzakosztálySzeged1260000
71Tiszavasvári Diáksport EgyesületTiszavasvári360000
72Toldi Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályGyőr660000
73Törpe Kézi SportegyesületBudapest100000
74Újváros Gyermek Közhasznú EgyesületBalmazújváros 200000
75Utánpótlás Kézilabda Sport Klub SzekszárdSzekszárd1260000
76Váci Kézilabda SportegyesületVác460000
77Váci Női Kézilabda SportegyesületVác340000
78Várpalotai Bányász Sport Klub, Kézilabda SzakosztályVárpalota160000
79XVI. Kerületi MSE Kézilabda SzakosztályBudapest500000
80Zrínyi Diák Sportegyesület, Kézilabda SzakosztályNagykanizsa100000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek ökölvívás sportágban (17 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Debreceni VSC Ökölvívó Kft.Debrecen2000000
2Gyöngyösi Sportiskola Diák- és Szabadidő SE, Ökölvívó Szako.Gyöngyös1200000
3Győri Dózsa Sportegyesület - Ökölvívó SzakosztályGyőr1200000
4Harangi Imre SE - HajdúsámsonHajdúsámson1700000
5Hódmezővásárhelyi Box KlubHódmezővásárhely1400000
6Kanizsa Boksz KlubNagykanizsa1200000
7Kecskeméti Sport Club, Ökölvívő SzakosztályKecskemét1500000
8Kiskunfélegyházi Honvéd SE - Ökölvívó SzakosztályKiskunfélegyháza1200000
9Kőszegi SE - Ökölvívó szakosztályaKőszeg1000000
10KSI SE - Ökölvívó SzakosztályBudapest1800000
11Pécsi VSK (PVSK) - Ökölvívó SzakosztályPécs1700000
12Pesterzsébeti Ring Sport ClubBudapest1200000
13Szolnoki MÁV SE - Ökölvívó SzakosztálySzolnok1300000
14Tatabányai SC - Ökölvívó szakosztályTatabánya1400000
15Vasas SC - Ökölvívó SzakosztályBudapest1500000
16Vecsés SE - Ökölvívó SzakosztályVecsés1200000
17Zuglói Boksz Club SEBudapest1500000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek öttusa sportágban (10 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Alba Volán SC, Öttusa SzakosztálySzékesfehérvár2870000
2Budapesti Honvéd SE, Öttusa SzakosztályBudapest2730000
3Csepeli Öttusa és Triatlon S.E. Öttusa SzakosztályBudapest455000
4Hélix SE, Öttusa SzakosztályKomló100000
5KŐBÁNYA SPORT CLUB, Öttusa SzakosztályBudapest100000
6Központi Sport és Ifjúsági SE, Öttusa SzakosztályBudapest1640000
7Műegyetemi Atlétikai és Football Club, Öttusa SzakosztályBudapest545000
8Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület, Öttusa SzakosztálySzentendre155000
9Trion SC, Öttusa SzakosztálySülysáp180000
10Újpesti Torna Egylet, Öttusa SzakosztályBudapest675000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek röplabda sportágban (27 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Békéscsabai Röplabda SEBékéscsaba1000000
2Company Nyelviskola Veszprémi Röplabda ClubVeszprém250000
3Dági Községi Sportegyesület, Röplabda SzakosztályDág250000
4Delfin Sportiskolai SE röplabda szakosztálySzombathely250000
5Dunaferr Sportegyesület, Röplabda SzakosztályDunaújváros250000
6Egri- Szent-Györgyi Albert DSE fiú Röplabda SzakosztályEger550000
7Egri- Szent-Györgyi Albert DSE leány Röplabda Szakosztály Eger450000
8Gödöllői RC - versenyrendezésGödöllő100000
9Győri RC Győr250000
10Hírös Sport Nonprofit Kft. Kecskemét250000
11Hírös Sport Szabadidő Létesítményeket Működtető és Szolgáltató Nonprofit KFT.Kecskemét800000
12Ikrényi Sport EgyesületIkrény450000
13Kalocsai SE Röplabda SzakosztályKalocsa250000
14Kaposvári Sportiskola-Utánpótlás Sport Egyesület fiú röplabda szakosztályKaposvár400000
15Kaposvári Sportiskola-Utánpótlás Sport Egyesület leány röplabda szakosztályKaposvár450000
16KÖZGÁZ SC és DSK Röplabda SzakosztályBudapest450000
17Kunhegyes Röplabda DSEKunhegyes550000
18Miskolci Bem József Általános Iskola DSE Röplabda SzakosztályMiskolc250000
19Nyíregyházi Férfi Röplabda Klub FELHÍVNI!Nyíregyháza250000
20Nyírsuli Kft. Nyíregyháza1350000
21Pankaszi KSK Röplabda SzakosztályPankasz250000
22Sümegi Röplabda EgyesületSümeg250000
23Szegedi Röplabda SESzeged1050000
24Tatabányai Volán SE Röplabda SzakosztályTatabánya250000
25TEVA-Gödöllői RCGödöllő450000
26Vasas Sport Club, Röplabda SzakosztályBudapest900000
27Veszprémi Egyetemi Sport Club Röplabda SzakosztályVeszprém250000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek sakk sportágban (31 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Aquaprofit Nagykanizsai Tungsram Sakk-KlubNagykanizsa555000
2Atomerőmű SE Sakk Szakosztály Paks510000
3Barcza Gedeon SC Sakk Szakosztály Budapest170000
4BEAC Sakk Szakosztály Budapest190000
5Budakalász SC Sakk Szakosztály Budakalász125000
6Csepeli Testedző Kör Sakk Szakosztály Budapest130000
7Csuti Antal Sportklub Sakk Szakosztály Zalaegerszeg245000
8Decs Községi Sportegyesület Sakk Szakosztály Decs360000
9Delfin Sportiskolai SE Sakk Szakosztály Szombathely175000
10Dési Huber István Á.I. Tömegsport EgyesületSzombathely200000
11Edelényi Városi SE Sakk SzakosztályEdelény120000
12Első Miskolci Sakkiskola SE.Miskolc170000
13GÉNIUSZ Tata Városi Sakk EgyesületTata115000
14Honvéd Aurora Sportegyesület Sakk SzakosztályBudapest175000
15Hűvösvölgyi Sakkiskola Sport ClubBudapest190000
16Kazincbarcika Városi Sakk ClubKazincbarcika170000
17Logikusakk Kulturális és Sportegyesület KalocsaKalocsa120000
18Makói Spartacus Vasas SE Sakk Szakosztály Makó215000
19Maróczy Géza Sportegyesület Sakk Szakosztály Szeged380000
20MÁV Előre Sport Club Sakk Szakosztály Székesfehérvár185000
21Miskolci Kis Bocsok Sakk SportegyesületMiskolc115000
22MTK Sakk Szakosztály Budapest245000
23Nyíregyházi Sakk Iskola Sport EgyesületNyíregyháza120000
24Pénzügyőr Sportegyesület Sakk SzakosztályBudapest140000
25Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-ÁszárÁszár125000
26Sárkány DSE Sakk SzakosztályBudapest115000
27Sárvári Sakk Club SportegyesületSárvár200000
28Szentesi Spartacus Sportkör Sakk SzakosztálySzentes110000
29Szombathelyi MÁV Haladás Vasutas SE Sakk SzakosztálySzombathely140000
30Tabáni Spartacus SE Sakk SzakosztályBudapest110000
31Tóth László SE Sakk SzakosztályKecskemét180000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek sportlövészet sportágban (15 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Angyalföldi Polgári Lövész EgyletBudapest300000
2Balatonfűzfői Lövész EgyletBalatonfűzfő 100000
3BEFAG Keszthelyi Erdész LövészklubKeszthely150000
4Budapesti Honvéd SportegyesületBudapest250000
5Győri Lövész KlubGyőr 100000
6Hódmezővásárhelyi Polgári LövészegyletHódmezővásárhely100000
7Kecskeméti Lövész Sport EgyletKecskemét 100000
8Komáromi Városi SportegyesületKomárom300000
9Központi Sport- és Ifjúsági EgyesületBudapest350000
10Nyiregyházi Polgári Lövész EgyletNyíregyháza200000
11Pécs Városi LövészklubPécs300000
12Pesterzsébeti Polgári LövészegyletBudapest100000
13Százhalombattai LövészklubSzázhalombatta 100000
14Szeged Városi LövészklubSzeged300000
15Újpesti Torna EgyletBudapest250000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek tenisz sportágban (29 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Agárd Tenisz ClubVelence100000
2Balatonboglári Tenisz Klub SEBalatonboglár564000
3Balatonfüredi Junior TeniszegyesületBalatonfüred100000
4DELFIN Sportiskolai SESzombathely100000
5Gellért Szabadidőközpont SE Tenisz SzakosztálySzeged765000
6Gellért Szabadidőközpont SE Tenisz SzakosztálySzeged765000
7Győr-Révfalui Tenisz ClubGyőr603000
8IDOM Team 2000 Tenisz SEBudapest1053000
9IDOM Team 2000 Tenisz SEBudapest1054000
10Kapos TCKaposvár100000
11Metró RSC Tenisz SzakosztályBudapest623000
12Nyíregyháza Városi TCNyíregyháza635000
13Óvár Építők SCMosonmagyaróvár100000
14Pécs 2000 Tenisz ClubPécs989000
15Pécs Városi TCPécs438000
16Soproni Vasutas SESopron558000
17Soproni Vasutas SESopron558000
18Szeged Városi Tenisz KlubSzeged577000
19Szentesi Kinizsi Szabadidő- és Torna Egylet Tenisz SzakosztálySzentes100000
20Szentesi Tenisz KlubSzentes763000
21Tálentum Tenisz Centrum Szabadidő SEBudapest735000
22Tálentum Tenisz Centrum Szabadidő SEBudapest635000
23Tatár Tenisz ClubDebrecen630000
24Tenisz Szabadidő SCGyula100000
25Tenyeres KFT ( MTK Tenisz Szakosztályát működtető Kft.)Budapest750000
26Tenyeres KFT ( MTK Tenisz Szakosztályát működtető Kft.)Budapest750000
27Topsport Tenisz KftBudapest1139000
28Topsport Tenisz KftBudapest1109000
29Vasas SC Tenisz SzakosztályBudapest607000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek triatlon sportágban (42 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Anonym SE - Triatlon SzakosztályBonyhád200000
2Balatonboglári Sport Club - Úszó-Triatlon SzakosztályBalatonboglár200000
3BEAC politlon Triatlon SzakosztályBudapest 200000
4Budafoki MTE - Triatlon SzakosztályBudapest 200000
5BVSE - Triatlon SzakosztályBarcs350000
6Csepel Dolphins SC - Triatlon SzakosztályBudapest 300000
7Csongrád Idegenforgalmi Igazgatóság SE - Triatlon SzakosztályCsongrád300000
8Dabasi Szabadidős SE - Triatlon SzakosztályDabas350000
9Debreceni Sportcentrum Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.-triatlon szakosztályDebrecen400000
10DYNAMIC Triatlon ClubSzekszárd250000
11Esztergomi Triatlon Klub SportegyesületEsztergom191085
12Fergeteg Triatlon SportegyesületAbony200000
13Gyöngyösi Triatlon és Szabadidő KlubGyöngyös250000
14HÉLIX Sportegyesület Triatlon SzakosztályKomló300000
15Hód-Triatlon SEHódmezővásárhely350000
16Jogging Plus Superinfo Futóklub - Triatlon SzakosztályKiskunfélegyháza200000
17Keszthelyi Triatlon SEKeszthely200000
18Lengyeltóti Városi SportegyesületLengyeltóti200000
19Lőrinc 2000 SE - Triatlon SzakosztályBudapest 300000
20Martfűi Úszó és Triatlon KlubMartfű350000
21Mezőkövesdi Triatlon EgyesületMezőkövesd274020
22Mezőtúri Sportiskola SportegyesületMezőtúr300000
23Mogyi Sportegyesület Triatlon SzakosztályBaja400000
24Pécsi Triatlon KlubPécs300000
25Proathlon SEBudapest 400000
26Siófoki Triatlon KlubSiófok250000
27Százhalombattai V.U.K. Sportegyesület Triatlon SzakosztálySzázhalombatta350000
28Szombathelyi Egyetemi Sport Egyesület Triatlon SzakosztálySzombathely200000
29Tarjáni Tornádó Triatlon SESalgótarján350000
30Tekergők Sportegyesülete Triatlon SzakosztályHajdúböszörmény350000
31Titán Triatlon Klub Szeged350000
32Triaktív SENyíregyháza200000
33Triatlon Villám Verseny és Szabadidősport EgyesületBudapest 600000
34Tricepsz SETatabánya250000
35TVK Mali Triatlon KlubTiszaújváros650000
36TVK Mali Triatlon Klub Edzőközpont5000000
37TVSE Triatlon SzakosztályTiszakécske196600
38Újpesti Torna Egylet - Triatlon SzakosztályBudapest 350000
39Váci Ifjúsági SE Triatlon SzakosztályVác200000
40Veresegyház Városi Sportkör Triatlon Szakosztály háromoldalú AlapítványVeresegyháza
41Veszprémi Egyetemi Úszó Klub Triatlon SzakosztályVeszprémküld újat
42Zalaegerszegi Triatlon KlubZalaegerszeg250000



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek úszás sportágban (25 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1A Jövő Sport Club - II. kerületBudapest4000000
2Bajai Spartacus VSCBaja161000
3Balaton ÚK VeszprémVeszprém827600
4Békéscsabai Előre Úszó KlubBékéscsaba382600
5Budapesti Honvéd SE Úszó SzakosztályBudapest 1001400
6Budapesti Vasutas SC-Zugló Úszó SzakosztályBudapest2055800
7Délzalai Vízmű SENagykanizsa405800
8Dunaferr Sportegyesület Úszó SzakosztályDunaújváros 1191800
9Eger Városi ÚKEger272200
10EuropTec Zalavíz Zalaegerszegi Úszó KlubZalaegerszeg921200
11Ferencvárosi Torna Club Úszó SzakosztályBudapest 1606980
12Hajdúszoboszlói Árpád SE Úszó SzakosztályDebrecen134600
13Hullám '91 Úszó és Vízilabda Egyesület Úszó SzakosztálySzékesfehérvár400200
14Kaposvári Adorján SEKaposvár138200
15Kaposvári Sportiskola Úszó SzakosztályKaposvár404800
16Kőbánya Sport Club Úszó SzakosztályBudapest4000000
17Nyíregyházi Vasutas SCNyíregyháza331200
18Pécs Városi Sportiskolai EgyesületPécs 1120000
19Soproni ÚBKSESopron132400
20Százhalombattai Városi Utánpótlásért Közhasznú SE Úszó SzakosztálySzázhalombatta636420
21Széchy SportegyesületBudapest541400
22Szegedi ÚszóegyletSzeged1218800
23Szekszárdi VSESzekszárd177800
24Szombathelyi Vízmű SC Úszó SzakosztálySzombathely 537400
25Tatabányai VSE Úszó SzakosztályTatabánya700400



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek vívás sportágban (29 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1BALATON ISOVER VÍVÓ KLUBTapolca1995000
2BHSE Vívó SzakosztályaBudapest256500
3BSE Vívó SzakosztályaBudapest1716090
4BVSC-Zugló Vívó SzakosztályaBudapest2617950
5CSATA DSE Vívó SzakosztályaBudapest507960
6CSEPELI VÍVÓ EGYESÜLETBudapest553840
7Csomorkány SEHódmezővásárhely276080
8Diák VívóegyletSzigetszentmiklós333760
9Diósgyőri Vívó EgyesületMiskolc912000
10Dózsavárosi Diáksport EgyesületVeszprém150850
11Fless Vívóiskola és SportklubBudapest370000
12GEAC Vívó SzakosztályaGödöllő1277730
13Karácsony Lajos Békéscsabai Vívó EgyesületBékéscsaba513000
14KÁRPÁTI RUDOLF VÍVÓ KLUBBudapest1369520
15Kitörés VK SELeányfalu189280
16MTK Vívó SzakosztályaBudapest1146560
17NAGYKANIZSAI TORNA EGYLET 1866. MÁV RT. Vívó SzakosztályNagykanizsa287660
18OMS-TATA VÍVÓ SETata855000
19PEAC Vívó SzakosztályaPécs1048160
20Perfect Média Szombathelyi Vívóakadémia SESzombathely171000
21Sárvári Vívóképző SESárvár245910
22Soproni Líceum VívóegyletSopron198300
23Szegedi Tudományegyetem Vívó KlubSzeged246320
24Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok1190660
25TÖREKVÉS SE Vívó SzakosztályaBudapest2849080
26UNIQUA-UTE Vívó SzakosztályaBudapest2834590
27VASAS SC Vívó SzakosztályaBudapest2495620
28Veresegyház Városi SportkörVeresegyház228000
29ZALAEGERSZEGI VÍVÓ EGYLETZalaegerszeg487680



A Sport XXI program által 2009-ben támogatott egyesületek vízilabda sportágban (29 egyesület)

Ssz Egyesület neve Település Összeg (Ft)
1Angyalföldi Sportiskola Diáksport EgyesületBudapest200000
2Budafóka XXII. Ker Sport EgyesületBudapest400000
3Budapesti Honvéd SEBudapest2000000
4BVSC - Zugló Vízilabda Szakosztály Budapest1720000
5Ceglédi Vasutas SE Cegléd310000
6Csabai Csirkefogók Vízilabda KlubBékéscsaba100000
7Csongrád Városi Vízilabda SE Csongrád140000
8Debreceni Vízilabda SportegyesületDebrecen400000
9Dunaújváros Városi Sportiskola Dunaújváros600000
10Egri Vízilabda Klub Eger1600000
11Fehérvár Póló SESzékesfehérvár250000
12FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. Budapest1100000
13Győri Vízisport Egyesület Győr140000
14H2O Nöi Vízilabda EgyesületSzeged140000
15Hírös Sport Nonprofit Kft.Kecskemét140000
16Hírös Vízilabda Sport Egyesület KecskemétKecskemét280000
17Hódmezővásárhelyi VSCHódmezővásárhely280000
18Kanizsa Vízilabda SportegyesületNagykanizsa100000
19Kaposvári VKKaposvár540000
20Orvosegyetem-Orvos-Gyógyszerész SCBudapest400000
21Pécsi Vasutas Sportkör háromoldalú Pécsi Városi SI.SEPécs700000
22Szegedi Vízipóló SuliSzeged1000000
23Szentesi Vízilabda Klub Szentes1300000
24Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. Szolnok860000
25Tatabányai Vízmű SportegyesületTatabánya100000
26Újpesti Vízilabda Utánpótlás SportegyesületBudapest3000000
27Vasas Sport Club Budapest2000000
28Vasi Aligátorok Sportszervező és Sportszolgáltató KftSzombathely100000
29Zemplén Vízilabda KlubSárospatak100000